Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Zespół

Dietetyk
Martyna Mańka

Dietetyk
Zofia Kątowska

Dietetyk
Julia Fiedler

Dietetyk
Zuzanna Woźniak

Dietetyk
Adrianna Kołodziej

Dietetyk
Karolina Kozioł

Położna
Dominika Mantyk

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Moją misją jest trwała zmiana nawyków żywieniowych, ale w sposób przyjemny i elastyczny. Nie jestem zwolenniczką restrykcyjnych modnych diet czy detoksów.  

Wierzę w to, że zdrowe odżywianie może okazać się nie tylko przepyszne ale także odżywcze dla ciała i umysłu. Pracuję z podopiecznymi dodatkowo na podstawie małych kroków, które ćwiczą silną wolę i budują poczucie sprawczości. 

Specjalizuję się m.in. w dietach roślinnych, skutecznej redukcji masy ciała, zwiększaniu masy ciała, budowaniu masy mięśniowej, psychodietetyce, chorobach skóry

Prywatnie jestem miłośniczką fortepianu, tofu i dobrej lektury. 

 

@holistycznie.psychodietetyka
@holistyczniezdrowi.wege

 Dietetykę studiowałam na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i od kilku miesięcy współtworzę poradnię Holistycznie zdrowi, dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu zrównoważonego zdrowego stylu życia na co dzień, który daje siłę do działania.

Swoją pracę dyplomową pisałam na temat ziołolecznictwa w PCOS.

Moje przywiązanie do natury sprawia, że uczę siebie i innych wspierać zdrowie jak najbardziej naturalnie – poprzez żywność, zioła i przyprawy oraz wsłuchiwanie się w siebie.

Jestem fanką eksperymentów w kuchni przy zastosowaniu zasady, że prostota zajmuje w niej najważniejsze miejsce. Mój udział miałam w przygotowaniu tegorocznej odsłony jadłospisów –  letniego i jesiennego wspierających zdrowie hormonalne.

 

@holistyczniezdrowi
@holistyczniezdrowi.io

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i tam zdobyłam tytuł magistra dietetyki.

Od zawsze wiedziałam, że w przyszłości chcę pracować z ludźmi, pomagając im w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Zdobyta wiedza pozwala mi edukować pacjentów oraz pracować nad kształtowaniem ich nawyków żywieniowych, dzięki którym będą żyć w zdrowiu całe życie, nie tylko na czas trwania diety.

Nie jestem fanką dużych restrykcji i ograniczeń. Uważam, że sposób żywienia w żaden sposób nie powinien ograniczać człowieka, a pomagać mu w codziennym życiu poprzez prawidłowe odżywienie organizmu.

Specjalizuję się w żywieniu kobiet w okresie ciąży, laktacji oraz żywieniu dzieci. Interesuje mnie również psychodietetyka. Zapraszam na konsultacje, podczas których oferuję zalecenia żywieniowe oraz jadłospisy dopasowane do potrzeb.

 

@holistyczniezdrowi.mama

Nazywam się Karolina Kozioł i jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka na kierunku dietetyki. 

Pracę dyplomową poświęciłam tematyce ciąży i karmienia piersią. Jest to obszar któremu poświęcam najwięcej uwagi. 

W życiu zarówno codziennym jak i zawodowym kieruję się holistycznym spojrzeniem na zdrowie

Oznacza to dla mnie zadbanie o każdą płaszczyznę naszego życia i osiągnięcie równowagi pomiędzy głową i ciałem, ale nie tylko! 

Uważam, że jesteśmy nieodłączną częścią otaczającego nas świata i to właśnie życie w zgodzie z przyrodą zapewni nam upragnioną harmonię. 

Hobbystycznie zajmuję się tańcem ludowym, a wolny czas najchętniej spędzam zażywając kąpieli leśnych.

 

@holistyczniezdrowi.mama

Jestem dietetykiem, trenerem personalnym i inżynierem. Każde wykształcenie dało mi cegiełkę do zbudowania solidnych fundamentów, które w połączeniu dają mi szerokie spektrum wiedzy i spojrzenie na Twoje wymagania i potrzeby.

Pokazuję, że słodkie posiłki (naleśniki, gofry, owocowe owsianki) czy ziemniaki, pieczywo i ser żółty mogą pojawiać się dietach redukcyjnych, a cały proces jest smaczny, dopasowany do Twoich smaków i dzięki temu zostaje z nami długoterminowo.

Napisałam 3 ebooki z przepisami na zdrowsze wersje słodyczy i często gotuję dla rodziny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z obróbką kulinarną, tworzeniu przepisów i łączeniu smaków masz pewność, że posiłki będą smaczne, dopasowane do czasu, umiejętności i sprzętu, którym dysponujesz.

Jestem zwolenniczką świadomych, uważnych zmian w diecie, stąd pomysł na moją działalność Mindful Diet.

 

@holistyczniezdrowi
@holistyczniezdrowi.io

Cześć! Nazywam się Dominika Mantyk i jestem położną, doradcą chustonoszenia i edukatorem laktacyjnym. Przede wszystkim jednak, jestem powierniczką kobiecych problemów, z którą bez skrępowania możesz porozmawiać o „babskich sprawach”. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią i indywidualnym podejściem do każdej kobiety, którą mam przyjemność otoczyć opieką. Podczas pracy ze świeżo upieczonymi mamami staram się przekazać ideę rodzicielstwa bliskości i tworzenia niepowtarzalnej więzi między rodzicem, a dzieckiem.

Oprócz współpracy z Holistycznie Zdrowi aktualnie pracuję w klinice leczenia niepłodności, gdzie na co dzień spotykam się z parami starającymi się o ciążę oraz z kobietami ciężarnymi. Posiadam również doświadczenie w pracy z matką i noworodkami, zdobyte podczas pracy na oddziale położniczym.

Podczas konsultacji indywidualnej postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na każde nurtujące cię pytanie dotyczące płodności, starań o ciążę, ciąży, porodu i laktacji. Będę przy tym posługiwać się rzetelną wiedzą opartą na najnowszych badaniach naukowych. 

 

@holistyczniezdrowi.polozna

Ukończyłam Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Uwielbiam zdrowo gotować, łączyć nowe smaki i tworzyć ciekawe, a przede wszystkim pyszne przepisy. Moją miłością jest również fotografia kulinarna. Lubię się uczyć, dlatego cały czas poszerzam swoją wiedzę na licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach.

Na co dzień pracuję z osobami z insulinoopornością, chorobą Hashimoto i niedoczynnością tarczycy. Specjalizuję się też w dietach roślinnych - wegetariańskiej i wegańskiej.

Uważam, że w Twojej diecie powinno znaleźć się przede wszystkim to, co lubisz. Bez wielkich wyrzeczeń, restrykcji i zakazów. Wierzę, że zdrowe odżywianie jest stylem życia prowadzącym nas zarówno do zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Moim celem jest, aby zdrowe nawyki zostały z Tobą na dłużej.

Znajdziesz mnie na blogu www.juliafiedler.pl, a także na moim Instagramie - julka.fiedler.

 

@holistycznizdrowi.io
@holistyczniezdrowi.wege

 

 

 

 

 

Nasze plany dietetyczne opierają się na produktach sezonowych, łatwodostępnych, pochodzenia naturalnego. 

Wierzymy w naturalne piękno każdej osoby i pomagamy w jego odkrywaniu.

Wartości

Chcemy, aby zdrowa dieta i aktywność fizyczna nie kojarzyły się z przymusem lub smutnym obowiązkiem, ale były przyjemnym odkrywaniem swojego własnego planu na zdrowie.

Skuteczna dieta jest wolna od zakazów i nakazów.

Pomożemy Ci odnaleźć prawdę wśród dietetycznych mitów, dzięki bazowaniu na najnowszych badaniach naukowych w nurcie EBM (Evidence Based Medicine) i doświadczeniu w praktyce.

Rozumiemy, że każda osoba jest inna, ma inną historię i różne potrzeby.

Rozumiemy, że zmiany wiążą się z łatwiejszymi i trudniejszymi momentami oraz wieloma pytaniami, dlatego chętnie odpowiadamy na każde z nich.

WAŻNA JEST TEŻ EDUKACJA
Jadłospisy są pomocne, ale najlepsze efekty daje równoczesne zdobywanie i porządkowanie wiedzy oraz praca nad nawykami. Dlatego wartościowe treści znajdziesz w mediach społecznościowych, na blogu i w podcaście.

Chcemy budować zdrowe społeczeństwo żyjące w zgodzie z naturą, poprzez pełne empatii inspirowanie do zmian i dostarczanie rzetelnej wiedzy

 

 


Nazywam się Zofia Pomes. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Już na studiach zaczęła pracować jako dietetyk, a w 2018 roku założyłam bloga Holistycznie Zdrowi, by promować zdrowy styl życia, który jest przyjemnością, a nie karą. 

Chciałabym, aby dbanie o zdrowie było dla nas czymś naturalnym, wynikającym z wewnętrznej motywacji i chęci zadbania o siebie, a nie obawy przed chorobami czy nadmierną masą ciała. Jeżeli zastanawiasz się, czy Ty również jesteś w stanie coś zmienić w swoim stylu życia bez poczucia ograniczeń, mogę powiedzieć Ci od razu że tak! 

Jeśli ciekawi Cię, w jaki sposób ja do tego doszłam, zachęcam Cię do przeczytania artykułu na blogu, w którym opisuję swoją dość długą i nie zawsze idącą z górki historię. 

Co nas wyróżnia?

DZIAŁAMY GŁÓWNIE ONLINE 

Technologia umożliwia prowadzenie konsultacji na odległość. Dlatego współpracujemy z osobami zarówno z całej Polski jak i różnych zakątków świata, np. USA, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji czy Norwegii. Dla Ciebie oznacza, że konsultację możesz odbyć bez wychodzenia z domu, z kubkiem swojej ulubionej herbaty i dzięki temu zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd. 

STAWIAMY NA SPOŁECZNOŚĆ

Razem raźniej. Dlatego poradni online towarzyszy aktywność w social mediach: na Instagramie i w grupie na Facebooku, gdzie gromadzą się osoby będące dla siebie wsparciem. Dzięki Waszym pytaniom i sugestiom powstają również nowe treści. Do mediów społecznościowym znajdziesz linki na stronie głównej.

CHCĘ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ

O MNIE 

MISJA

,          ,

         

U NAS NIE OBOWIĄZUJĄ LISTY ZAKAZANYCH PRODUKTÓW

Wierzymy, że dobrze ukształtowane zdrowe nawyki, dzięki motywowaniu do zmian bez zakazów, nakazów i skrajności, przynoszą lepsze rezultaty niż tymczasowe rozwiązania w oczekiwaniu na natychmiastowe rezultaty.

 

 

 

U NAS NIE OBOWIĄZUJĄ LISTY ZAKAZANYCH PRODUKTÓW

 

Uczymy dokonywać mądrych wyborów i dajemy wolność. Nakładanie restrykcyjnych ograniczeń, tyrańskie treningi, stosowanie głodówek i niepraktyczne plany dietetycznie, to zdecydowanie nie nasza specjalność. Wierzymy, że dobrze ukształtowane zdrowe nawyki, dzięki motywowaniu do zmian bez zakazów, nakazów i skrajności, przynoszą lepsze rezultaty niż tymczasowe rozwiązania w oczekiwaniu na natychmiastowe rezultaty.

 

 

 

Zofia Pomes - dietetyk