Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Nasze plany dietetyczne opierają się na produktach sezonowych, łatwodostępnych, pochodzenia naturalnego. 

Wierzymy w naturalne piękno każdej osoby i pomagamy w jego odkrywaniu.

Wartości

Chcemy, aby zdrowa dieta i aktywność fizyczna nie kojarzyły się z przymusem lub smutnym obowiązkiem, ale były przyjemnym odkrywaniem swojego własnego planu na zdrowie.

Skuteczna dieta jest wolna od zakazów i nakazów.

Pomożemy Ci odnaleźć prawdę wśród dietetycznych mitów, dzięki bazowaniu na najnowszych badaniach naukowych w nurcie EBM (Evidence Based Medicine) i doświadczeniu w praktyce.

Rozumiemy, że każda osoba jest inna, ma inną historię i różne potrzeby.

Rozumiemy, że zmiany wiążą się z łatwiejszymi i trudniejszymi momentami oraz wieloma pytaniami, dlatego chętnie odpowiadamy na każde z nich.

WAŻNA JEST TEŻ EDUKACJA
Jadłospisy są pomocne, ale najlepsze efekty daje równoczesne zdobywanie i porządkowanie wiedzy oraz praca nad nawykami. Dlatego wartościowe treści znajdziesz w mediach społecznościowych, na blogu i w podcaście.

Chcemy budować zdrowe społeczeństwo żyjące w zgodzie z naturą, poprzez pełne empatii inspirowanie do zmian i dostarczanie rzetelnej wiedzy

 

 


Nazywam się Zofia Pomes. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Już na studiach zaczęła pracować jako dietetyk, a w 2018 roku założyłam bloga Holistycznie Zdrowi, by promować zdrowy styl życia, który jest przyjemnością, a nie karą. 

Chciałabym, aby dbanie o zdrowie było dla nas czymś naturalnym, wynikającym z wewnętrznej motywacji i chęci zadbania o siebie, a nie obawy przed chorobami czy nadmierną masą ciała. Jeżeli zastanawiasz się, czy Ty również jesteś w stanie coś zmienić w swoim stylu życia bez poczucia ograniczeń, mogę powiedzieć Ci od razu że tak! 

Jeśli ciekawi Cię, w jaki sposób ja do tego doszłam, zachęcam Cię do przeczytania artykułu na blogu, w którym opisuję swoją dość długą i nie zawsze idącą z górki historię. 

Co nas wyróżnia?

DZIAŁAMY GŁÓWNIE ONLINE 

Technologia umożliwia prowadzenie konsultacji na odległość. Dlatego współpracujemy z osobami zarówno z całej Polski jak i różnych zakątków świata, np. USA, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji czy Norwegii. Dla Ciebie oznacza, że konsultację możesz odbyć bez wychodzenia z domu, z kubkiem swojej ulubionej herbaty i dzięki temu zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd. 

STAWIAMY NA SPOŁECZNOŚĆ

Razem raźniej. Dlatego poradni online towarzyszy aktywność w social mediach: na Instagramie i w grupie na Facebooku, gdzie gromadzą się osoby będące dla siebie wsparciem. Dzięki Waszym pytaniom i sugestiom powstają również nowe treści. Do mediów społecznościowym znajdziesz linki na stronie głównej.

CHCĘ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ

O MNIE 

MISJA

,          ,

         

U NAS NIE OBOWIĄZUJĄ LISTY ZAKAZANYCH PRODUKTÓW

Wierzymy, że dobrze ukształtowane zdrowe nawyki, dzięki motywowaniu do zmian bez zakazów, nakazów i skrajności, przynoszą lepsze rezultaty niż tymczasowe rozwiązania w oczekiwaniu na natychmiastowe rezultaty.

 

 

 

U NAS NIE OBOWIĄZUJĄ LISTY ZAKAZANYCH PRODUKTÓW

 

Uczymy dokonywać mądrych wyborów i dajemy wolność. Nakładanie restrykcyjnych ograniczeń, tyrańskie treningi, stosowanie głodówek i niepraktyczne plany dietetycznie, to zdecydowanie nie nasza specjalność. Wierzymy, że dobrze ukształtowane zdrowe nawyki, dzięki motywowaniu do zmian bez zakazów, nakazów i skrajności, przynoszą lepsze rezultaty niż tymczasowe rozwiązania w oczekiwaniu na natychmiastowe rezultaty.

 

 

 

mgr Zofia Pomes - dietetyk