Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Zgodnie z założeniami programu 1000 Pierwszych Dni, realizujemy wykłady dla kobiet w ciąży, pań przygotowujących się do niej, oraz mam, które rozszerzają dietę niemowląt. 

Współpracujemy m.in. z ze szkołą Rodzenia Blisko Mamy i Taty w Kórniku oraz szkołami rodzenia z Warszawy.

 

Warsztaty dla najmłodszych przygotowujemy w formie krótkich, interaktywnych wystąpień. Istnieje możliwość połączenia ich z warsztatami, podczas których wspólnie przygotujemy nieskomplikowane, zdrowe przekąski i posiłki.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest dostarczanie wiedzy za pomocą artykułów pisanych na bloga. Nasze artykuły ukazywały się również w czasopismach takich jak Food Forum czy Polish Journal of Sport Medicine. 

Piszemy również artykuły i teksty publicystyczne na zamówienie.

Oferujemy prowadzenie wykładów i warsztatów, połączonych z konsultacjami i analizą składu ciała dla pracowników Państwa firmy, również w formie webinarów online.

Realizujemy wystąpienia na uzgodnione tematy związane z dietą i zdrowym stylem życia na terenie Warszawy i Poznania, a także innych miast w Polsce.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu wystąpień połączonych z konsultacjami dietetycznymi i analizą składu ciała dla pracowników na wydarzeniach typu Healthy Day w międzynarodowych korporacjach dla ponad 40 pracowników oraz zorganizowanych grup osób w kameralnej atmosferze.

Przykładowe tematy wystąpień: 

  • Mity dietetyczne - gdzie leży prawda?

  • Podstawy zdrowej diety - solidna baza dla zdrowia

  • Dietetyczne wspomaganie funkcji kognitywnych; dieta dla mózgu

  • Dietetyczne wspieranie odporności

  • Dieta wegetariańska od A do Z

  • Sportowiec amator - co jeść, by osiągać lepsze wyniki?

,          ,

         

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną

Zofia Pomes

tel: 606 541 847

e-mail: kontakt@holistyczniezdrowi.pl

Warsztaty dla najmłodszych przygotowujemy w formie krótkich, interaktywnych wystąpień. Istnieje możliwość połączenia ich z warsztatami, podczas których wspólnie przygotujemy nieskomplikowane, zdrowe przekąski i posiłki.

Dotychczas współpracowaliśmy między innymi z: