holistyczniezdrowi

Współpraca dietetyczna online

Pierwsza konsultacja online

Dietetyk online – pierwsza konsultacja. Sprawdź co otrzymasz po wykupieniu konsultacji oraz dowiedz się jak przygotować się do konsultacji. 

od 170 zł

Pakiet miesięczny

Sprawdź jak przebiega współpraca dietetyczna online w praktyce –  co otrzymasz po wykupieniu konsultacji, dowiedz się co obejmuje pakiet miesięcznej współpracy dietetycznej, a także uzyskaj odpowiedź na pytanie ile wynosi cena obu konsultacji z jadłospisem poza pakietem.

od 270 zł

Jadłospis indywidualny

Jadłospis indywidualny dla każdej osoby jest układany od zera. Na podstawie wypełnionej wcześniej szczegółowej ankiety, którą można uzupełnić dodatkowo konsultacją, układany jest jadłospis dostosowany do Twoich możliwości.

od 120 zł

Mini konsultacja online

Sprawdź jak przebiega mini konsultacja a w praktyce –  co otrzymasz po wykupieniu konsultacji, dowiedz się co obejmuje mini konsultacja, a także uzyskaj odpowiedź na pytanie ile wynosi cena takiej współpracy.

50 zł

Konsultacja online kontynuacja

Konsultacja z dietetykiem online. Kontynuacja współpracy dla osób, które wcześniej już korzystały z naszej pomocy dietetycznej online.

od 100 zł

holistyczniezdrowi

Wybierz jadłospis dla siebie

Jadłospis indywidualny

Sprawdź co wchodzi w skład jadłospisu, dowiedz się jak wygląda współpraca krok po kroku oraz zerknij na odpowiedzi na częste pytania

Jadłospis PCOS

Jadłospis gotowy

Sprawdź Jadłospis PCOS lub jadłospis dla płodności. Spróbuj pysznych przepisów, dostepnych od zaraz

Scroll to Top