Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Holistycznie Zdrowi

Zofia Pomes

Dietetyk oraz założycielka Holistycznie Zdrowi, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka.

Wierzy, że zdrowie jest wynikiem życia w zgodzie z naturą, a dieta nie powinna opierać się na zakazach i ograniczeniach, tylko stopniowym kształtowaniu nawyków w poczuciu wewnętrznej wolności.

Szczególnie interesuje się zagadnieniami diety w PCOS, niepłodności i zaburzeniach hormonalnych.

Oprócz diety, mają na nie wpływ inne czynniki takie jak ilość ruchu na co dzień, jakość snu, relacje z innymi ludźmi czy rozwój osobisty.

Dlatego założyła Holistycznie Zdrowi - miejsce, do którego każdy może czuć się zaproszony, niezależnie od tego jak bliska jest mu idea zdrowego stylu życia obecnie.

 

 

 

.

DOŁĄCZ DO NAS NA INSTAGRAMIE

ZAJRZYJ NA BLOGA

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU

Gotowa na dietę wolną od zakazów i nakazów, za to skuteczną i dającą trwałe efekty?

 

Holistycznie Zdrowy Newsletter

 

Szukasz rzetelnej wiedzy o zdrowiu i sprawdzonych wskazówek odnośnie bilansowania diety, która nie będzie tymczasowym rozwiązaniem, ale po prostu stylem życia?

Jeżeli zależy Ci na zdrowiu, ale masz wrażanie, że w internecie krąży mnóstwo sprzecznych informacji, zapisz się na newsletter, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych treściach, które przygotowuję dla siebie w oparciu o wartości natury, empatii, prawdy i wolności.

Od czasu do czasu, otrzymasz ode mnie niespodzianki w postaci dodatkowych materiałów, które otrzymasz prosto na swoją skrzynkę mailową, a które będą na co dzień dla Ciebie narzędziem pomocnym w budowaniu trwałych, zdrowych nawyków.

Ponadto tylko dla osób zapisanych na newsletter zarezerwowałam informacje o promocjach w holistycznie zdrowym sklepie.

 

 

 

,          ,